گزارش تصویری روز پایانی ایونت کشوری بسکتبال سه نفره شیراز با قهرمانی خبر جنوب شیراز

🏀پایان ایونت کشوری بسکتبال سه نفره شیراز

ایونت کشوری بسکتبال سه نفره شیراز به مناسبت هفته ی دفاع مقدس و چهلمین سالگرد تاسیس روزنامه خبر جنوب با همت و تلاش های آقای فریدون رئیسی رئیس محترم هیات بسکتبال فارس و با شرکت ۲۰ تیم از سراسر کشور روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۳۰ و ۳۱ شهریور در زمین بسکتبال خیابانی پارک بعثت شیراز برگزار شد.
۲۰ تیم شرکت کننده در ایونت در قالب دو‌گروه باهم به رقابت پرداختند،که سرانجام عصر یکشنبه مورخ ۹۸/۰۶/۳۱ دیدار رده بندی ما بین دو تیم مهران شیراز و نویان بوشهر برگزار شد که تیم مهران شیراز توانست با ارائه ی یک بازی حساب شده و منطقی تیم بوشهر را شکست دهد و برنز این دوره از مسابقات را کسب کند و اما در دیدار پایانی از ساعت ۲۱:۰۰ فینال مابین دو تیم قدرتمند خوزستان و خبرجنوب شیراز،تیم خبر جنوب شیراز توانست ۱۸_۱۶ تیم قدرتمند خوزستان را شکست دهد و طلایی شوند.
به تیم های برتر این دوره از مسابقات،تیم اول مبلغ سی میلیون ریال،دوم بیست میلیون ریال و تیم سوم ده میلیون ریال جوایز نقدی اهدا شد.
در پایان جای دارد از عوامل اجرایی ایونت آقایان نصرالهی،محقق،حمید پور،خانم ها ادیب فر،محمدی خواه،کلیه ی داوران محترم و دیگر عوامل تقدیر و تشکر کرد.
روابط عمومی هیات بسکتبال فارس

همچنین ممکن است موارد زیر را بپسندید بیشتر از نویسنده

پیام بگذارید